Wynajem podnośnika koszowego, Usługi Podnośnikiem Koszowym

Nasze usługi podnośnikiem koszowym.

Nawet tak odległa od wyobrażeń o naszej branży dziedzina, jaką jest pielęgnacja przyrody, okazuje się jedną z usług w naszej firmie wynajmującej podnośniki koszowe wraz z operatorem. Ofertę kierujemy więc do pracowników usług komunalnych, leśników i innych osób zainteresowanych stanem przyrody. Ta część naszych usług opiera się przede wszystkim na wycinaniu starych, spróchniałych, uszkodzonych drzew, dbaniu o te, które istnieją, przycinaniu niepotrzebnych gałęzi oraz ratowaniu zwierząt, które znalazły się w niebezpiecznym położeniu, na zbyt dużej wysokości. Instalujemy również zabezpieczenia przeciw gołębiom. To wszystko sprawia, że stajemy się kompleksowo działającą firmą, która może poszczycić się najwyższej jakości pracami podnośnikiem. KONTAKT +48 690 066 060


Konstrukcje


Prace przy pielęgnacji przyrody to jedna z wielu usług, które w firmie Rent-Expert oferujemy i wykonujemy. Poza tym zajmujemy się montowaniem i konserwacją instalacji aluminiowych i stalowych. Zaliczają się do nich przede wszystkim telewizyjne i radiowe anteny, systemy monitorujące, kamery CCTV i wszystkie inne urządzenie służące do ochrony osób i mienia. Podejmujemy się również prac związanych z sygnalizacją świetlną i ulicznymi latarniami. Montujemy niezbędne elementy i przeprowadzamy przeglądy, wykonujemy niezbędne naprawy. Jak widać podnośnikiem teleskopowym można wykonać naprawdę wiele ciekawych zadań, które są użyteczne dla wszystkich.


Kolejną kategorią naszych usług są prace budowlane. W tym przypadku należy uwzględnić przed wszystkim takie zagadnienia, jak:

  • malowanie wiaduktów
  • konserwację wiaduktów
  • malowanie mostów
  • konserwację mostów
  • konserwację ekranów wygłuszających

Wynajem podnośnika koszowego pozwala na wykonanie wszystkich tych zadań solidnie i sprawnie.


Prace sprzątające


Dbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych klientów. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm i korporacji. Niczym dobrym nie jest śnieg, który zimą gromadzi się na dachu Twojej firmy i może powodować wypadki, a nawet zawalenie się dachu. Odśnieżamy, usuwamy sople, które również stanowią zagrożenie dla przechodniów. Dzięki temu wszyscy postrzegają Twoją firmę jako przyjazną dla ludzi, a Ty zwiększasz swoje zyski.


Montaż reklam


Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji banerów reklamowych, liter przestrzennych, billboardów, reklam wielkoformatowych i innych obiektów na dowolnej wysokości. Nasze podnośniki teleskopowe cechują się wysięgnikiem ponad dwadzieścia metrów. Dzięki temu możemy zamieścić dosłownie wszystko i to na wielu płaszczyznach. Wynajem podnośnika wraz z operatorem pozwala na szybkie i sprawne wykonanie usług.


W Rent-Expert dbamy o dokładne i solidne wykonanie wszystkich usług, dlatego nasi klienci zawsze są zadowoleni z efektów powierzonych nam zadań. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z profesjonalnej firmy – wynajmij podnośnik koszowy i zleć nam swoje prace. Nie zawiedziesz się.


Wybierz firmę, która dba o Twoje sprawy i bezpieczeństwo. Wybierz specjalistów, którzy znają się na wykonywaniu prac podnośnikiem. Wybierz Rent-Expert.

KONTAKT - ZADZWOŃ: 698-922-696

Zapraszamy wszystkich chętnych! Profesjonalne kursy!

Zdobądź lepszą pracę dzięki poszerzeniu swoich umiejętności!

Centrum Szkoleń działa na rynku od ponad 10-ciu lat. W swojej historii przeszkoliliśmy już kilka tysięcy osób na różnego rodzaju urządzenia transportu bliskiego. Posiadamy własne hale szkoleniowe i nowoczesny sprzęt. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, ustalając z nim dogodne godziny odbywania zajęć teoretycznych i praktycznych.

Centrum Szkoleń
Urządzeń Transportu Bliskiego


Warszawa 02-237
ul. Instalatorów 9
tel. +48 698-922-696
tel. +48 22 243 24 64

Łódź 93-138
ul. Siedlecka 3b
tel. +48 698-922-696
tel. +48 42 279 6944

Gdańsk 80-530
ul. Uczniowska 33
tel. +48 698-922-696
tel. +48 58 350 82 17

Szczecin 71-718
ul. Widuchowska 13
+48 698 922 696

Wrocław 53-609
ul. Wagonowa 34
+48 698 097 698

email: centrumszkolen@onet.eu

Prowadzimy kursy w całej Polsce.

Dojazd

KONTAKT - ZADZWOŃ: 698-922-696

Do naszych kursantów podchodzimy indywidualnie, organizując kursy w dogodnych dla nich dniach i godzinach..